Jüpiter’in Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cihet veren bir çatlakç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı şeşnda örgülır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabil kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında esaslı adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve sistem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arz düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl ortamında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine şanlı bağ göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi ifa etmek, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve adına göre hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin muhakkak bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan okkalı vukuf sahibi yetişmek istiyorsanız, birmebzul terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına göre belirlenir ve birmebzul kişiye göre kişilik ve gelecekteki olaylar üzerine vukuf verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar midein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin birey yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabil yaşyalnız şekline nişan değer.

Burç yorumlaması üzerine çok okkalı vukuf sahibi yetişmek midein, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Had Mealı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine vukuf verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere nişan edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişlemimlere nişan edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, esaslı bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve elan dayanıklı çok mevzu üzerine vukuf tesviye konusunda epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ https://prefabrikev.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al