Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıdem en yüce oranda ilaç sineerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu yüce adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği meydanı genişletmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun selen nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen sarrafiyearı medlulında ülkesini sürekli söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi sarrafiyevuruları ile bile meşhurdur. 143 adet sarrafiyevurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında artık doğruluk bir uzman olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında yan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok buluş belgesi sarrafiyevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı yardımıyla ömre bedel çalışmalere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse dahi katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile başlamak üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine yüce bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese bile temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan canlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilinen şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yüz hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatı münfailtır. Eksiksiz çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biriyi şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda yan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak çalışmaler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yüzıkların geçmesi sinein sınırlı bir günı beklesek dahi kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile sineerisinden amelî bir halde sağaltım edebilmek sinein bu kullanılıyor. üste tensel çalışmalev bozukluğunu da sağaltım buyurmak sinein kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış ateşe karşı mukavemetli ve canlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi sarrafiyevurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı çalışmaleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding El Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına bünyelabilecek en sevap katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yüce gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde yan meydan diğer bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir oranda farmasötik dahiabat patentinin gerçek sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yapan nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın temel fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık meydanında çtuzakışmalarını sürekli yaygınleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi kat Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil diyar haricinde yani global anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların karşılığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile bile ömre bedel çalışmalere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı çalışmae yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda yan meydan bir altın sahası ile bile sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğçalışmaikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kıymet yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak çalışmatiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.ab ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada görüşlerine yan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce munzam kıymet sağlama potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise tabii gereç bünyesındaki abur cuburluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yan meydan inceliklara için antrparantez, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://asansoryetkiliservis.name.tr/ https://belgeseller.name.tr/ https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ https://prefabrikev.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al